ימים לבנים

שיתוף:

לא רק הכלות מתהדרות בשמלות מוצפות ולבנות לקראת חג השבועות. גם הטבע נותן מופע אביבי מרהיב של פריחה, שעדיין משתוללת בטבע או בעיר. ואם לא, לפחות בבקבוק.

בשמים המכילים תווים של פרחים לבנים – מיסמין, דרך טוברוזה או גרדניה ועד פריחת הדרים – מסמלים טוהר זך, כמו בוקה ביד של כלה נרגשת. הם קלילים, נעימים ואידיאליים לעונה החמימה.  

לכבוד שבועות הכנו 5 המלצות לניחוחות אינטנסיביים של זר פורח מסחרר:

 

  1. GRITTI – ADELE

מפגש בין משפחת ניחוחות פרחוניים לתווים אוריינטלים, יוצר ניחוח יוצא דופן ומסחרר. מצד אחד, ורד, אוסמנטוס ויסמין מתקתקים, שכבה נוספת של נרקיס וטוברוזה, ובבסיס ענבר חמים וארז עוקצני שטורפים את המתיקות ומעניקים עומק לניחוח

"ניחוח יוצא דופן ומסחרר"

EIGHT&BOB – ANNICKE 4

מסע אריסטוקרטי לנופים אוריינטליים. תמהיל מרתק של פרחים, עצים ופירות. ורד, יסמין וילנג ילנג ענוגים פוגשים תווי ניחוח יותר חצופים – פטצ’ולי, אזוב וקשמיר, עם נגיעה מתוחכמת של דומדמניות. המותג הצרפתי אייט אנד בוב מפליג למחוזות מרתקים.

"מסע אריסטוקרטי לנופים אוריינטליים"
  1. AMOUAGE  – LOVE TUBEROSE

סיפור אהבה לגמרי רומנטי ומשכר. בוקה פרחוני שפותח את הלב, ועוד תווי גורמה מעוררים. טוברוז, יסמין וגרדניה מלבלבים, עם תווי בסיס של אלגום ואלון, וקינוח של תווי קצפת ווניל. בושם שפועל על כל החושים, כמו האהבה.

"בוקה פרחוני שפותח את הלב"
  1. MORESQUE – SECRET COLLECTION – JASMINISHA     

קוקטייל אקזוטי מסעיר, שמשלב פרחים עם תבלינים עוקצניים. פריחת תפוז, יסמין וג’ינג’ר, מתובלים בווניל, מאסק לבן וענבר שמעניקים חוויה של חופשה על אי מרוחק וסודי. ניחוח מהפנט שמתמסר לחלוטין לטבע.

"חוויה של חופשה על אי מרוחק וסודי"
  1. HERVE’ GAMBS – LA BAIE DES ANGES

ניחוח אופנתי ואינטליגנטי, עירוני ולצד זה עם זיקה עמוקה לעולם הטבע והפרחים. וניל, ילנג-ילנג, אשכולית ורברב יוצרים ביחד בושם הדרי מתוחכם עם אפיל אמנותי ומסקרן.

"בושם הדרי מתוחכם עם אפיל אמנותי ומסקרן"

 

שיתוף: