על האש – ניחוחות מעושנים 2020

שיתוף:

 

יש עשן בלי אש, והוא חמים ועמוק ועוטף בעדינות. תשכחו מהריח שדבק בשיער אחרי המדורה של ל”ג בעומר. בעולמות הבישום תווים מעושנים מציפים ניחוחות של קטורת, שרפים ואוד, שמנים אוריינטליים, גוונים של טבק ועור. קומפוזיציות אינטנסיביות שמתמזגות עם תווים מרככים ויוצרים בשמים מסקרנים.

תווי ניחוח מעושנים מעניקים לבשמים עומק ומיסתורין

“עשן יכול להיות נעים”, אומר אנטואן, המתמחה בבשמי נישה, “לא מדובר בריח של מדורה, אלא הד מעושן שמעניק עומק לבושם. התווים הללו משתייכים למשפחת הריחות האוריינטליים, והם מסעירים במיסתורין שלהם”.

קבלו את 5 הניחוחות הלוהטים ממשפחת המעושנים:

 

  1. MICALLEF – GOURMET

ניחוח של אח בוערת בחמימות, עם הד של עשן טעים, שמתוגבר בתווי ערמונים צלויים, פטל, וניל, אוד וקטורת ארומטית. בושם עוטף בחמימות מהורהרת.

ניחוח עוטף בחמימות מהורהרת
  1. AMOUROUD – OUD TABAC

ככה נראית אלגנטיות הדוניסטית. תווי טבק של סיגר יוקרתי שהוצת בסוף ארוחה דשנה, עם תוספת מינירלית של הליוטרופ, זעפרן, ארז, וניל ואוד שצובע את הבושם בגוון אוריינטלי מצועף.

תווי טבק של סיגר יוקרתי שהוצת בסוף ארוחה דשנה
  1. LIQUIDES IMAGINAIRES – SANCTI

קלילות רוחנית, כך ניתן לתאר את ניחוחו המפתיע של הבושם SANTCI. ניחוחות מעושנים עם שילובים הדריים ולב אקזוטי.

ניחוחות מעושנים עם שילובים הדריים ולב אקזוטי
  1. BYREDO – SLOW DANCE

בושם אולטרה מודרני, שלוקח את התווים המעושנים לכיוון צעיר וסקסי, כמו בוקר אחרי דייט מוצלח במיוחד. קטורת מתקתקה, מהולה בקוניאק איכותי, סיגליות, גירניום, פצ’ולי ווניל.

בושם אולטרה מודרני, שלוקח את התווים המעושנים לכיוון צעיר וסקסי, כמו בוקר אחרי דייט מוצלח במיוחד
  1. THE HOUSE OF OUD – BLESSING SILENCE

גבריות מחוספסת הנפגשת עם סטייל אלמותי, דמיינו את ג’יימס בונד בטוקסידו נכנס לנשף מפואר. ריחות העשן מתערבבים עם התשוקה וניחוחות הקוקטיילים

גבריות מחוספסת הנפגשת עם סטייל אלמותי
שיתוף: