המסכות של SISLEY PARIS

בית סיסלי פריז מציע מגוון רחב של מסכות פנים המעניקות מענה לכל צרכיי העור בכל גיל: לחות, נוחות, זוהר נעורים, מיצוק וחיוניות. הפורמולות של המסכות עשירות בחומרים פעילים שמקורם בתמציות צמחים המעניקות תוצאות ניכרות לעין החל מהשימוש הראשון. השימוש במסכות מעניק טיפול ממוקד ואינטנסיבי לעור ומעניק תוצאה מיידית ומתמשכת לאורך זמן.

ריכזנו לכן, כמה שאלות נפוצות על מסכות ותשובות ממומחי הטיפוח של סיסלי:

אם אני מטפחת את העור שלי במוצרים טובים במהלך היומיום, האם אני עדיין זקוקה למסכה?

ראשית, שגרת הטיפוח היומיומית חשובה ומשמעותית, השימוש במוצרי טיפוח טובים על העור מעניקים חיוניות וזוהר ומגנים על העור מפני נזקי הסביבה.

השימוש במסכה יכול להגביר את תחושת הנוחות בעור ו/או להעניק טיפול ממוקד לדוגמא באזור העיניים.

מסכת העיניים של סיסלי מטפלת בנפיחויות, כהויות, קמטוטים ומפיגה סימני עייפות, ולכן מתאימה כמשלימה לכל שגרת טיפוח בכל גיל.

מטפלת בנפיחויות, כהויות, קמטוטים ומפיגה סימני עייפות

אני מעוניינת בטיפול בקמטים, יש מסכה שתוכל לעזור?

סימני הגיל על העור, מטרידים נשים וגברים בכל רחבי העולם. לכן פיתחנו בסיסלי מסכה ייחודית המטפלת בסימני הגיל ומשיבה זוהר וחיונית לעור ומצמצמת את נראות הקמטים והקמטוטים- מסכת הבלאק רוז. מסכה קרמית עשירה המבוססת על קומפלקס ורדים עם ניחוח משגע, ממצקת את העור ומעניקה אפקט מתיחה המורגש באופן מיידי. בשימוש פעמיים בשבוע העור נראה חיוני ורענן והתוצאות ניכרות לעין.

ממצקת את העור ומעניקה אפקט מתיחה המורגש באופן מיידי

העור יבש ומיובש, כל קרם שאני שמה נספג במהירות אך תחושת החוסר נוחות נשארת, מה עליי לעשות?

עור יבש ו/או מיובש יכול להיות מצב זמני או לאורך זמן. תחושת חוסר הנוחות מעקצצת ולעיתים מגרדת. לשם כך, לקחנו מן הטבע את עלי הכותרת של פרח הזעפרן הקטיפתי ופיתחנו מסכת לילה עשירה במרקם קטיפה מפנק, המשיבה לעור את הלחות החסרה בזמן השינה ובונה מחדש את מאגרי הלחות של העור בכדי שלשמר אותו. מסכת הקטיפה היא לשימוש בלילה כיוון שבלילה העור “פנוי” לתהליכי תיקון וחידוש העור ועל-כן זהו זמן אופטימלי להחדרת לחות האינטנסיבית לעור הפנים.

בונה מחדש את מאגרי הלחות של העור בכדי לשמר אותו

עור הפנים שלי נראה לי עייף ומעט אפרורי, אני רוצה שהאיפור ייראה זוהר ומואר, מה עליי לעשות?

מעבר לניקוי יומיומי שהוא הכרחי לעור, חשוב גם לנקות את העור בניקוי אינטנסיבי פעם- פעמים בשבוע. מסכת אקלה אקספרס המבוססת על חימר אדום מנקה את העור לעומק וסופחת ביעילות לכלוך ועודפי שומן כך שלאחר 5 דקות, כאשר מסירים אותה מן העור, היא מותירה את העור זוהר וקורן. זו מסכת ניקוי וטיהור לכל סוגי העור ומתאימה לכולם בכל גיל. שהשימוש בה מהיר ויעיל ולכן  היא יכולה משתלבת היטב עם כל שגרת טיפוח.

מנקה את העור לעומק וסופחת ביעילות לכלוך ועודפי שומן

מאת סיון סיני | מדריכה ראשית סיסלי

שיתוף: