טיסה אל עצמך

שיתוף:

פרובנס או הריביירה הצרפתית?

EIGHT & BOB, מותג בשמי נישה ספרדי, סידר לך חופשה בסדרת ניחוחות שמטיסים אותך למחוזות חלומיים.

אז מי זה בוב ומיהם השמונה? חמש אנקדוטות על המותג הבישום הצרפתי הכובש

  • אדריאנה: נשמת הניחוח ההרפתקני של EIGHT & BOB. אלבר פוקה, אציל צרפתי שייסד את מותג הבישום, מצא בהרי האנדים צמח נדיר, שצומח על ראש ההר. הוא קרא לו אדריאנה. מהיבול הנקצר מידי שנה נבחרה לשימוש בקפידה רבה כמות קטנה מאוד של 7% בלבד. על בסיס היבול מתוכנן תהליך הייצור של הבושם The Original וכמות היחידות שיופצו.
"נשמת הניחוח ההרפתקני"
  • ANNICKE: החיים של פוקה השתנו בליל חורף בשנת 1936, כשהגיע למסיבה בעיר הסקי מז’ב והכיר את אניק, בחורה אוסטרית שהפכה למקור השראה. הם בילו לילה אחד, ודמותה הבלתי נשכחת הייתה השראה לבושם הראשון שאותו הגיש לה בפגישתם הבאה – Nuit de Megeve. מכתבי האהבה שהחליפו ביניהם הפכו לסדרת הבשמים “אניק”, פנינים ארומטיות, עונג מרתק של ניחוחות.
"פנינים ארומטיות, עונג מרתק של ניחוחות.."
  • בוב והשמינייה: לילה אחד במהלך חופשת הקיץ, נפגש אלבר פוקה עם סטודנט אמריקאי צעיר שטייל ברחבי צרפת במכונית עם גג נפתח והתיידד איתו. שמו היה ג’ון פ’ קנדי, ואחת השאלות הראשונות שלו היה: מה זה הריח הנפלא הזה? למחרת השאיר לו פוקה  דוגמה של מי הבושם שלו עם מכתב אישי בבית המלון ששהה בו:  “בבקבוק זה תמצא קורטוב מהזוהר הצרפתי שכה חסר לאישיותך האמריקאית”, קנדי הצעיר השיב לו במכתב תודה, וסיפר שחבריו התאהבו בבושם. הוא ביקש מאלבר לשלוח לו שמונה דוגמאות, “ואם כושר הייצור שלך מאפשר זאת, דוגמה נוספת לבוב (אחיו של ג’ון קנדי)”. אלבר פוקה נהרג בתאונת דרכים, אך בקשות נוספות לבושם זרמו מארצות הברית, מחברים ומכרים של ג’ון פ’ קנדי. בקשות אלו נענו על ידי פיליפ, רב המשרתים, שהסתיר את הבקבוקים בתוך ספרים שדפיהם נחתכו בקפידה ביד בכדי למנוע מהנאצים להחרים את הבשמים.
בקבוקים מוסתרים בתוך ספרים
  • פרובנס: מידי אביב נהג אלבר פוקה לנסוע מאנטיב שבריביירה הצרפתית לפרובנס כדי לבקר את חבריו הטובים אלסנדרו וקיארה, שחיו שם בווילה יפיפייה. באחת מנסיעותיו, סיפר אלסנדרו לפוקה כי תפקידו הדיפלומטי הבא יהיה באיי הפיליפינים הרחוקים. כמתנת פרידה, הפתיע אלבר  את חבריו בשי : פרובנס בבקבוק. הבושם Champs de Provence רענן, ירוק ושופע ניחוח הדרים, ומגלם את החמימות הארומטית של פרובנס.
"פרובנס בבקבוק, רענן, ירוק ושופע ניחוח הדרים"..
  • אנטיב, מז’ב, מוסטיק: כיאה לבן אצולה משוחרר מדאגות, נהג אלבר פוקה לטייל בעולם. קאפ דאנטיב שבריביירה הצרפתית היה גן העדן הפרטי שלו. הוא בילה בקרים בלתי נשכחים בשיט במימיו התכולים של המפרץ ואת הזיכרונות שלו משם אצר בניחוח  – CAP D’ANTIBES בושם שנוצר להנאתו הבלעדית של יוצרו והפך לבושם האהוב בקולקציה הפרטית שלו. מסעות וזיכרונות נמהלו לתוך עוד בשמים – אקזוטיקה צלולה מהאי הקריבי מוסטיק בבושם Memoires de Mustique, לילות תשוקה באתר הסקי שלמרגלות המון-בלאן נמהלו  לבושם Nuit de Megeve וההיכרות עם התרבות העתיקה במצרים שהולידה את הבושם העמוק Egypt.
"מסעות וזיכרונות נמהלו לתוך עוד בשמים"
שיתוף: